Body-Solid PowerCenter Combo Bench GDIB46LB
Body-Solid PowerCenter Combo Bench GDIB46L
Vendor
Body Solid
SKU:
GDIB46LB
Achieve your goals with the Body-Solid Powercenter Combo Bench GDIB46L.
Body-Solid PowerCenter Combo Bench GDIB46LB Features:
  • Includes Leg Developer
  • 6-Position Flat / Incline / Decline
  • DuraFirm™ back and seat pads
  • Adjustable Uprights
  • Dimensions: 43";H x 77";L x 46";W
  • Weight Capacity 600LBS
In-Home Warranty:
LIFETIME: Frame & Welds
LIFETIME: Pulleys, Bushings, Bearings, Hardware, Plates, Guide Rods
LIFETIME: Cables, Upholstery, Grips (Normal Wear)
Order your Body-Solid PowerCenter Combo Bench GDIB46LB from FitnessFactoryOutlet.com today!
Estimated Delivery: 7 to 10 Business Days
Free Shipping
We like to keep it simple, If it's on our site...It Ships for Free!
All items are shipped via FedEx or Freight truck and do not include inside delivery or set-up.
{formbuilder:NzY2ODg=}
Customer Reviews
Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
0%
0%